אילו טיפולים אסתטיים ניתן לעשות בשיניים

הטכנולוגיה שמתפתחת בכל יום בתחום רפואת השיניים מביאה היצע רחב של טיפולים אסתטיים שונים שיכולים לשנות את חייהם של אנשים רבים. במדריך הנוכחי החלטנו להתמקד בטיפולים האסתטיים הנפוצים ביותר שכל אחד ואחת צריכים להכיר. הישארו אתנו ותגלו מהם הטיפולים שאתם חייבים להכיר ואולי גם לבצע.

 

כמה מילים אודות המסייעים בכתיבת המדריך

כדי שנוכל להביא לכם את המידע המדויק והעדכני ביותר בתחום, היינו צריכים לפנות אל הגורמים שמכירים את הנושא מקרוב. לכן, פנינו אל רופאי שיניים, מומחים לרפואה אסתטית וכמובן שלא פסחנו גם על האנשים שעברו את הטיפולים האסתטיים הללו כדי לשמוע מקרוב את כל המידע הנחוץ בנושא. זו ההזדמנות להודות לגורמים אלו שבזכותם המדריך הנוכחי רואה אור.

 

טיפול אסתטי מספר 1 שניתן לבצע בשיניים –  יישור שיניים

אם גדלתם סביב שנות ה-90, אתם בוודאי מדמיינים כעת כל מיני מכשירים גדולים ומכוערים מסביב לשיניים. שכן, בתקופה ההיא, מטופלים שבחרו לבצע יישור שינים היו צריכים להשתמש ב"קוביות" ו- "גשר". מדובר במכשירים שגרמו לכל אחד להיראות כאילו יצא ממכונת עינויים.

התוצאות אמנם היו שוות את זה, אבל ההליך לא היה אסתטי במיוחד. אנחנו כאן כדי לספר לכם שאם תפנו אל רופא שיניים בירושלים אתם תוכלו לקבל הליך מקצועי של יישור שיניים אסתטי אמתי. כזה שיאפשר לכם לצאת עם שיניים ישרות מבלי שבכלל ידעו שאתם עוברים טיפול שכזה.

 

טיפול אסתטי מספר 2 שניתן לבצע בשיניים – הלבנה

כל אחד חולם על חיוך לבן, אין על כך ספק. זה הרי ידוע שחיוך לבן מעביר כל כך הרבה מסרים. משיחות שערכנו עם אנשים שעברו הליך של הלבנה, התברר לנו שאלו הם היתרונות של הליך שכזה:

  • אפשר לחייך בכיף, לא צריך להסתיר את החיוך
  • יש יותר ביטחון עצמי
  • יש תחושה של היגיינה בחלל הפה

כיום כל אחד יכול לבצע הליך של הלבנת שיניים באמצעות הסרה של שכבת שן אחת או באמצעות תוספת של חומר מיוחד שמודבק על השן. רופא שיניים מחליט מהו הטיפול המתאים לכל מטופל בהתאם למצב השיניים שלו.

 

חשוב לבחור ברופא שיניים מוכר ומומלץ

אם אתם מתכננים לערוך טיפול אסתטי בשיניים כדאי שתדעו שעליכם לבחור ברופא מומלץ ומוכר. כלומר, אל תלכו על כל רופא אקראי שמציע לכם טיפול במחיר מוזל. שכן, הרופא צריך להיות בקיא בתחום האסתטיקה וגם צריך להיות לו את הציוד הדרוש בתחום. כדי שתוכלו להיות בטוחים שבחרתם ברופא שיניים הטוב ביותר, אתם צריכים לברר פרטים עם חברים, קרובי משפחה או שכנים שעברו את ההליך לאחרונה ולהתרשם מחוות הדעת שלהם בנושא.

 

כמה מילים לפני סיום

כעת, אתם יודעים מהם הטיפולים האסתטיים לשיניים הנפוצים שמבוצעים ברחבי הארץ, כך שנותר לכם רק לבחור את הטיפול הבא שלכם.

טיפולים אסתטיים

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שאולי תאהבו